8 luxus márka, amit nem látsz minden otthonban

8 luxus márka, amit nem látsz minden otthonban

2020. június 08. 15:30:16

Baráti árak, egyszerű összeszerelhetőség, nagy választék: három fontos tényező, ami miatt szeretjük a népszerű svéd lakberendezési áruházat. A koncepció remek, mégis van, aki mást választ.

Nem mindenki engedheti meg magának, hogy mélyen a pénztárcájába nyúljon, amikor bútorokról van szó. Azok viszont, akik nem nézik az árcédulát, eszméletlen összegeket képesek kiadni álmaik egyedi, garantáltan időtálló darabjaiért. A My Domain 8 luxusmárkát gyűjtött össze, amelyeknek a nevét érdemes megjegyezned, hátha egyszer akkora vagyonra teszel szert, hogy 5 csillagos otthont rendezhetsz be magadnak.

Cassina

Az 1927-ben alapított olasz márkának köszönhetjük a 20. század leg(el)ismertebb dizájnjait. A Cassina a területen nagy névnek számító tervezőkkel dolgozik együtt, nem csoda, hogy jól megkéri az árát termékeinek. Az árakat fel sem merik tüntetni a honlapjukon...



Egg Collective

A New York Cityben alapított Egg Collective három női tervező megvalósult álma, és 2011 óta létezik. A cég kézzel készített, minőségi bútorokat kínál, amelyek kiállják az idő próbáját. Ez a legkevesebb, ha már egy egyszerű kanapét 3.800.000 forintért lehet náluk kapni.



Space Copenhagen

Világszerte híres hotelek szobáit díszítik a 2004-ben megalapított márka szemet gyönyörködtető bútorai. Ha náluk szeretnéd beszerezni az új foteled, körülbelül 820.000 forintot kell összegyűjtened, míg a kanapék ára 1 millió forint körül mozog.



Lindsey Adelman

Ikonikus dizájn és innovatív szemlélet jellemzi Lindsey Adelman királyi lámpakreációit. A világszínvonalú termékek Amerikából származnak, és olyan drágák, hogy ilyenünk biztosan nem lesz; a különlegesebb darabokért akár 20 millió forintnak megfelelő dollárt is elkérhetnek.



Fort Standard

A brooklyni márka gyárának kapuit kortárs darabok hagyják el, és minden termék esetében ugyanolyan fontos a szépség, mint az egyediség, valamint a minőségi kidolgozás. Márványból készült kávézóasztalkájuk közel másfél millió forintba kerül.



Dimore Gallery

Az eklektikus milánói bútorgaléria a kortás stílust történelmi dizájnnal ötvözi. Termékei között vintázs és saját készítésű darabokat is találni; utóbbiért egy kreatív duó, azaz Emiliano Salci és Britt Moran párosa felel. Tudjuk, hogy az ő áraikat sem az átlagember pénztárcájára szabták, bár a honlapjukon erre nem térnek ki. 



Vonnegut/Kraft

A New York-i tervezőpáros, Katrina Vonnegut és Brian Kraft áll az élményfaktort és kényelmet előtérbe helyező márka mögött. Készítenek bútorokat, világítótesteket és más tárgyakat, miközben termékeik minden részletében tökéletességre törekednek. Kíváncsi vagy, mennyibe kerülnek? Mi is, de sajnos a weboldaukon egyelőre nincs erről információ.



Apparatus

Gabriel Hendifar és Jeremy Anderson ügyfelei neves hotelek, emellett a felső tízezer számára készítenek egyedi csillárokat és lámpákat. Minden alkalommal annyira egyedit alkotnak, hogy sosem lehet tudni, mivel rukkolnak elő legközelebb. 3 és fél millióért neked is lehet Apparatus csillárod!



Iratkozz fel hírlevelünkre

Köszönjük, hogy elolvastad cikkünket.

Történeted, téma ötleted szívesen fogadjuk, az info [kukac] beautylife.hu címen.

Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesülj a legújabb trendekről, aktualitásokról.

Továbbiak a témában